Systemy telewizji przemysłowej

NAPISZ DO NAS:

biuro@spektra.pl

ZADZWOŃ DO NAS:

22 840 88 80

Grupa Spektra >>

Systemy telewizji przemysłowej

Systemy telewizji przemysłowej

Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu instalacji Telewizji Przemysłowej, pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach renomowanych producentów pozwalających na pełna i dokładną rejestrację zdarzeń mających miejsce na terenie dozorowanego obiektu. Mamy w swojej ofercie wielofunkcyjne rejestratory obraz oraz szeroką gamę kamer. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala między innymi na:

  • rejestrowanie obrazu zarówno w dzień jak i w nocy (przy użyciu podczerwieni),
  • idealne odwzorowanie nawet najmniejszych detali zapisywanego obrazu
  • prowadzenie obserwacji dużych obszarów za pomocą jednej kamery
  • rejestrowanie obrazu z terenu całego obiektu bez udziału obsługujących system pracowników
  • przechowywanie zapisu z kamer nawet przez okres kilku miesięcy
  • użycie systemu telewizji przemysłowej, który rejestruje obraz jedynie gdy wykryje ruch w obrębie terenu obsługiwanego przez system kamer
  • nowatorskie rozwiązania w zakresie videodetekcji, eliminujące potrzebę angażowania ochrony fizycznej na terenie obiektu zamkniętego, weryfikacja sygnału następuje w stacji monitoringu

Zainstalowanie na obiekcie profesjonalnego systemu Telewizji Przemysłowej pozwoli zarówno Państwu jak i innym osobom poczuć się bezpiecznie na terenie danego obiektu.


Największą zaletą TV Przemysłowej jest działanie prewencyjne, każdy kto potencjalnie może stworzyć jakiekolwiek zagrożenie dla osób i mienia znajdujących się w jego otoczeniu, dwa razy się zastanowi zanim coś zrobi gdy zobaczy, że "spogląda" na niego czujne oko kamery.


Chcąc świadczyć profesjonalne usługi stosujemy tylko sprzęt renomowanych firm posiadających certyfikaty i homologacje